KURUMSAL
- ŞİRKET PROFİLİ 
- HAKKIMIZDA 
- MİSYONUMUZ 
- VİZYONUMUZ 
- NEDEN ERDIŞ ? 
HAKKIMIZDA 
HAKKIMIZDA

Er Dış Ticaret Tekstil Sanayi Limited Şirketi  1998 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Şirketimiz  Bayan, Çocuk ve Erkek  örme  ve hafif dokuma Dış Giyim imalatı üzerine titiz ve detaylı çalışmaları ile konusunda uzmanlaşmış, aynı özellikleri arayan müşterilerine zengin showroomu ile de koleksiyon ve imalat hizmeti veren bir firmadır.

Firmamız en son moda örme kumaş kaliteleri ile  üretim yaparak ürün yelpazesini her gün daha da zenginleştirmekte, bu yolla rekabetçi pazarda adından sıkça söz ettirmektedir. En son moda örme kumaş kaliteleriyle güncellenmiş  showroomlarımız  her zaman ziyaretinize açıktır.

Er Dış Tekstil her  geçen yılda yenilikçi, genç ve dinamik yapısıyla teknolojik gelişmeleri izleyerek yeniliklere kolayca entegre olan bir yapıya kavuşmuştur. Er  Dış  bugün tüm örme kumaş üretimi çeşitleriyle Örme ve Hafif dokuma da  Türkiye ve yurtdışı pazarının seçkin müşterilerine hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Kişi yeteneklerine ve koordinasyona önem veren ve buna uygun iş ortamı oluşturan firmamız, temel değerlerimiz doğrultusunda iş ahlakı, dürüstlük ve güvenilirlik özellikleri ile ticari hayatta başarılı olmayı prensip edinmiştir.

 
HAKKIMIZDA
- HAKKIMIZDA
- MİSYONUMUZ
- VİZYONUMUZ
- NEDEN ERDIŞ ?
- ŞİRKET PROFİLİ
ÜRÜNLER
- KADIN GİYİM
- ÇOCUK GİYİM
- ERKEK GİYİM
REFERANSLAR
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres : Yenibosna Merkez Mahallesi, Değirmenbahçe Cad. Oruç Reis Sok. No:9 Bahçelievler - İstanbul
Telefon : +90 212 502 25 10
Faks : +90 212 502 25 24
Eposta : info@erdistekstil.com
© 2016 Copyright ER-DIŞ | Tüm Hakları Saklıdır  astajans.com